هتل فیشر من پوکت

اگر می خواهید از سفر به جزیره زیبای پوکت، بیشتر لذت ببرید اقامت در هتل های پنج ستاره پوکت را انتخاب کنید، در بین این هتل ها، هتل فیشر من پوکت با توجه به موقعبت خود مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار می گیرد، ساحلی که هتل فیشرمن پوکت در نزدیکی آن واقع شده است، ساحل پاتونگ است، این هتل امکانات رفاهی بسیار فراوان دارد که رضایت شما را حتما فراهم خواهد کرد در این مقاله جهت آشنایی با هتل فیشر من هاربر پوکت همراه ماباشید.

هتل فیشر من پوکت

هتل فیشرمن پوکت با نام کامل؛ هتل هتل فیشرمن هاربر اربن ریزورت پوکت از هتل های پنج ستاره پوکت است که در ناحیه پاتونگ پوکت واقع شده است، این هتل در نزدیکی ساحل زیبای پاتونگ که چشم انداز و جلوهٔ زیبایی دارد قرار گرفته است و شما تنها با چند دقیقه پیاده وری می توانید از هتل فیشر من پوکت به سمت ساحل پاتونگ بروید و در آن به گشت و گذار بپردازید، این هتل در حدود پنجاه دقیقه با فرودگاه بین الملی جزیره پوکت فاصله دارد.

مدت زمان زیادی از افتتاح هتل فیشر من پوکت نگذشته است و سال ۲۰۱۵ سال شروع به کار این هتل می باشد، هتل فیشر من از امکانات بسیار مختلفی برخوردار است . این هتل از سوییت ها و اتاق های گوناگون گرفته تا تفریحات و امکانات برای کودکان و سنین مختلف را شامل می شود.

امکانات هتل فیشر من پوکت

هتل پنج ستاره فیشر من، امکانات بسیار متنوعی دارد از جمله مهم ترین این امکانات می توانیم به رستوران های مختلف با غذاهای عالی، سالن جلسه و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، خدمات مخصوص معلولین، اتاق های مخصوص سیگار، کافی شاپ و بوفه، سالن های بازی، محلی برا نگهداری کودکان، لاندری و … اشاره کنیم که این ها تنها بخشی از امکانات هتل فیشر من پوکت می باشد.

اتاق های هتل فیشر من پوکت

هتل پنج ستاره فیشر من پوکت در حدود ۳۹۰ اتاق دارد که از انواع آن ها می توانیم به اتاق های دو تخته، سه تخته و چهار تخته اشاره کنیم، اتاق های رو به ساحل، اتاق های خانوادگی، اتاق های استاندارد و اتاق های ویژه معلولین نیز از اتاق های هتل فیشرمن پوکت می باشد.

در داخل اتاق های هتل فیشر من امکانات زیادی وجود دارد که از جمله مهم ترین آن های می توانیم به داشتن تهویه مطبوع، وای فای رایگان، یخچال، بطری های آب رایگان مخصوص نوشیدن، چای ساز و قهوه ساز، یخچال، تلویزیون، سرویس بهداشتی و… اشاره کنیم.

رستوران های هتل فیشر من پوکت

هتل فیشر من از چندین رستوران تشکیل شده است که در آن­ها انواع غذاهای بین المللی، تایلندی، دریایی و مدیترانه ای سرو می شوند، انواع مختلفی از سالادهای خوشمزه، فیله های ماهی، غذاهای متنوع و نوشیدنی های مختلف وجود دارند که برای پذیرایی از شما آماده شده است، در رستوران های هتل فیشر من از محیط زیبای آن­ها لذت خواهید برد.

قوانین هتل فیشر من پوکت

ساعت پذیرش در هتل فیشر من پوکت ساعت ۱۴ است و زمانی که می خواهید هتل را ترک کنید باید تا ساعت ۱۲ تسویه حساب را انجام دهید در غیر این صورت برای شما هزینه اضافی در پی خواهد داشت، می توانید برای کودکان زیر دو سال خود درخواست گهواره داشته باشید که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود، توجه داشته باشید که در هتل اجازه حضور حیوانات خانگی داده نمی شود.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص تور تایلند و تور اروپا   ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

امکانات هتل فیشر من پوکت