از بهترین تفریحات در سامویی که در بین مسافران بسیار مورد توجه قرارگرفته خرید کردن است. بهترین مکان برای پیدا کردن مراکز خرید، مرکز سامویی است که اکثر فروشگاه ها در این محل قرار گرفته اند. در پاساژهای این شهر می توانید انواع غذاها و رستوران های بسیار عالی را بیابید و ضمن خرید از غذاها نیز لذت ببرید. در این مطلب لیستی از ۱۰ مرکز خرید برتر و مشهور سامویی را برای شما به اختصار توضیح خواهیم داد.

۱۰- مرکز خرید سنترال فستیوال در تور سامویی

مرکز خرید سنترال فستیوال که به عنوان یکی از کامل ترین و بزرگترین مراکز خرید در سامویی شناخته شده است.  این مرکز با سه طبقه و مساحت ۹۰٫۰۰۰ کیلومتر مربعی تعداد بسیار زیادی فروشگاه را در خود جای داده است و حتی می توان گفت جای خالی دیگری ندارد! در این مرکز خرید علاوه بر خرید می توانید از نهارخوری بازار هم استفاده کنید و از غذاهای با کیفیت لذت ببرید. در بین جاده ی چاونگ ساحل، در نزدیکی دریاچه می توانید این مرکز را بیابید.

مرکز خرید سنترال فستیوال در تور سامویی

۹- پیاده روی خیابان لامی در تور سامویی

این خیابان که با نام لامی در بین مسافران بسیار معروف می باشد. پیاده روی در خط ساحلی لامی با وجود دکه های فروش مواد غذایی بسیار سرگرم کننده است. در قسمت شمال شرقی سامویی می توانید این مکان را ببینید و از دکه های غذا فروشی ها یا کسانی که سوغاتی های محلی می فروشند، خرید کنید. لامی به معنی مهربانی است که بر روی این مسیر گذاشته شده است و در اکثر مواقع شلوغ است. گاهی این شلوغی منجر به ترافیک می شود.

پیاده روی خیابان لامی در تور سامویی

۸- مسیر پیاده روی روستای ماهی گیران در تور سامویی

با پیاده روی در روستای ماهی گیران سامویی فروشگاه های محلی بسیاری را خواهید دید که انواع سوغاتی ها را به می فروشند. با قدم زدن در روستای ماهیگیری مغازه ها و رستوران های زیادی وجود دارد که انواع تی شرت و لباس های مد روز را ارایه می دهند.

مسیر پیاده روی روستای ماهی گیران در تور سامویی

۷- مرکز خرید چاونگ در تور سامویی

از دیگر مکان های بسیار پرطرفدار در بین مسافران می توان به مرکز خرید چاونگ اشاره کرد. برای خرید انواع سوغاتی ها و لوازم گوناگون می توانید از این مکان دیدن کنید. وجود مغازه هایی که جواهرات، لباس های دست دوز و صنایع دستی تایلندی را به فروش می رسانند، این مرکز را تکمیل می کند.

مرکز خرید چاونگ در تور سامویی

۶- مرکز خرید شبانه پلازا در تور سامویی

با تقلید از بازار شبانه ی پاتنگ بانکوک در سامویی، مرکز خرید سپلازا سامویی در لامای ساخته شده است. البته ابعاد این بازار کوچک تر است اما دقیقا همان سبک را دارد. در این مرکز می توانید لباس های ارزان قیمت و یکسری لوازم خانگی غیر اورجینال را بخرید. وجود این منطقه در مرکز شهر باعث شلوغی بسیار زیاد این مرکز شده است.

مرکز خرید شبانه پلازا در تور سامویی

۵- مرکز خرید تاپس در تور سامویی

اگر به دنبال یک مرکز خرید ارزان تایلندی هستید. این جا مکان مناسبی برای پیدا کردن انواع تنقلات با قیمت مناسب، نوشیدنی و میوه های تازه است. مرکز خرید توسط رستوران ها و بارها احاطه شده است و شما در حین خرید، می توانید به تفریح و سرگرمی نیز بپردازید.

مرکز خرید تاپس در تور سامویی

۴- مرکز خرید بوتس در تور سامویی

بوتس سامویی دارای دو شعبه است، که یکی در نزدیکی تراپیکال مورفی و دیگری در انتهای شمالی چاونگ قرار گرفته است. این مرکز خرید از ۱۰:۱۰ دقیقه ی صبح شروع به کار می کند و پذیرای بازدید کنندگان می باشد.

مرکز خرید بوتس در تور سامویی

۳- مرکز خرید سون ایلون در تور سامویی

در سامویی حدود شصت شعبه از سون ایلون وجود دارد. هر مغازه ای را با طراحی راه راه قرمز و سبز دیدی احتمالا یکی از شعبات این نوع فروشگاه می باشد. این فروشگاه ها ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته باز هستند.

۲- مرکز خرید ماکرو در تور سامویی

اگر به دنبال یک خرید ارزان قیمت هستید، حتما از ماکرو سامویی دیدن کنید. در این فروشگاه انواع کالاهای غذایی و غیر غذایی به فروش می رسد.

۱- مرکز خرید بادی اورینتال پلازا در تور سامویی

در شمال لامای سامویی می توانید مرکز خرید بادی اورینتال پلازا سامویی را بیابید. این ساختمان زیبا که هم دارای رستوران و کافی شاپ است، به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید سامویی شناخته شده است.

مرکز خرید بادی اورینتال پلازا در تور سامویی