در تور بالی تفریحات سرگرم کننده‌ای و هیجان انگیزی برای پدر مادرها به همراه فرزندانشان در نظر گرفته شده است. انواع ورزش‌های آبی، تئاتر و پارک آبی برای خانواده‌ها در نظر گرفته شده است. اسب سواری در ماسه‌های سفید با اسبی سیاه رنگ بسیار هیجان انگیز است. به همراه فرزندانتان به باغ‌وحش بروید و از نوازش حیوانات لذت ببرید. سافاری هم از تفریحات بسیار محبوب گردشگران است. در این مطلب بهترین ایده‌ها برای گذراندان تعطیلات همراه با خانواده ارایه شده است.

پارک آبی واتربوم در تور بالی

جذاب‌ترین مکان برای کودکان پارک آبی واتربوم بالی است. کودکان با خانواده‌هایشان تقریبا یک روز کامل را در این پارک می‌مانند. واتربوم را به عنوان پارک آبی برتر آسیا در نظر گرفته‌شده است. چند نوع استخر آبی، سرسره‌ی هیجان انگیز و استخر روباز  در این پارک وجود دارد. برای کودکان استخر مخصوص به همراه زمین بازی پینگ پونگ، فوتبال دستی و رستوران‌های مخصوص در نظر گرفته شده است. سقوط آزاد را در این پارک از ارتفاع ۲۵ متری می‌توانید تجربه کنید. بلیط برای یک روز کامل حدود ۲۳ دلار است که برای چند روز ارزان‌تر خواهد بود.

پارک آبی واتربوم در تور بالی

سافاری پارک در تور بالی

در سال ۲۰۰۷ یکی از بزرگترین باغ وحش‌های آزاد جنوب شرقی آسیا در بالی افتتاح شده است. امکان نوازش برخی از حیوانات در این باغ وحش آزاد وجود دارد. در این پارک قسمتی برای پرندگان و خزندگان در نظر گرفته شده است. فیل از حیواناتی است که در این پارک به وفور پیدا می‌شود. جا‌به‌جایی در پارک توسط ماشین‌های مخصوصی انجام می‌شود.

سافاری پارک در تور بالی

رفتینگ رودخانه‌ی خروشان آیونگ در تور بالی

بر روی بزرگترین و بلندترین رودخانه‌ی بالی به تور رفتینگ بروید. با کلاه ایمنی، جلیقه‌ی نجات و یک قایق مخصوص رفتینگ با تمام خانوادیتان به تور بروید و از هیجان بی پایان لذت ببرید. رودخانه‌های خروشان بالی در تمام مسیر داریا فراز و نشیب نخواهد بود و ندر مدت کوتاهی آرام خواهد شد که به مسافران امکان دیدن طبیعت زیبای اطراف رودخانه را می‌دهد. رودخانه‌های خروشان در تمام مسیر خروشان نخواهند بود و در این بین زمان‌هایی هست که خروش اب کمی کاهش پیدا می‌کند. در این زمان است که فرصت دیدن زیبایی‌های بالی از میان این رودخانه‌های خروشان ممکن می‌شود.

رفتینگ رودخانه‌ی خروشان آیونگ در تور بالی

اسب سواری در تور بالی

همیشه بچه‌ها عاشق اسب هستند. در این فعالیت پدر مادرها هم می‌توانند بچه‌ها را همراهی کنند. چند اصطبل در اطراف جزیره وجود دارد. در سواحل آرام و زیبای بالی به اسب سواری بروید و از آرامش لذت ببرید. برای بازدید از مناطق بکر و دور افتاده‌ی جزیره، مسیرهای پایین مزارع و حاشیه‌ی دریا از اسب استفاده کنید. اگر تجربه‌ی کافی ندارید ابتدا در محوطه به شما آموزش داده خواهد شد.

اسب سواری در تور بالی

پینت بال آرنا در تور بالی

پینت بال بالی به منظور بالا بردن آدرنالین شما ساخته شده است. در فضای باز و تپه‌های Ungasan در شبه جزیره Bukit این مرکز را خواهید یافت. در این مکان یک میدان جنگ هیجان انگیز طراحی شده است. برای یکروز هیجان انگیز به این مکان بروید و از آن لذت ببرید. هرگروهی که پرچم را فتح کند برنده است.

پینت بال آرنا در تور بالی

موزه‌ی نقاشی‌های سه بعدی در تور بالی

این موزه بهترین جا برای عکاسی با خانواده است. این مکان هیجان انگیز که بازدید از آن چند ساعت طول می کشد. ترکیب گالری هنری و نقاشی‌های سه بعدی با هم را در این مکان دیده می‌شوند. در مجموع ۱۲۰ اثر هنری در ۱۴ دسته طبقه بندی شده است. انواع بناهای مشهور به صورت سه بعدی در این مکان کشیده شده است.

موزه‌ی نقاشی‌های سه بعدی در تور بالی

نمایش Devdan در تور بالی

این نمایش ۹۰ دقیقه ای که برای تمام اعضای خانواده مناسب است و ۴ بار در هفته برگزار می‌شود. این نمایش در تئاتر بالی برگزار می‌شود. نمایش گنجینه مجمع الجزایر بر روی صحنه می‌رود. این نمایش ماجرای یک دختر و پسر و جدال آنها با جادو است. طراحی رقص، نور و موسیقی در این نمایش بسیار خیره کننده است. این نمایش اوقات خوشی را برای خوانواده‌ها می‌سازد.

نمایش Devdan در تور بالی

پارک پروانه های در تور بالی

پارک پروانه‌های بالی در سال ۱۹۹۳ بعد از برگزاری کنفرانس بین المللی پروانه‌ها در اندوزی، افتتاح شده است. این پارک در ۷ کیلومتری تابانان پیدا خواهید کرد. پیچ‌های تودرتو که با یک سایبان پوشیده شده است. در پارک ۵۰۰ گونه پروانه را خواهید دید. پروانه‌ها بر روی گل‌ها دیده می‌شود و هنگام پروازشان گاهی به بازدید کنندگان برخورد می‌کنند.

پارک پروانه های در تور بالی

زیر دریایی مخصوص کودکان در تور بالی

کشف زیبایی و شگفتی‌های زیر دریا بدون مهارت غواصی برای کودکان در بالی تدارک دیده شده است. تمام اعضای خانواده می توانند در در این غواصی شرکت کنند و باغ‌های مرجانی را ببینند. این زیردریایی مانند یک کلاه ایمنی است که بر روی سر قرار می‌گیرد که اکسیژن از طریق لوله‌ای وارد محفظه می‌شود. نفس کشیدن برای این موضوع بسیار ساده است.

زیر دریایی مخصوص کودکان در تور بالی

قایق موزی در تور بالی

قایق موزی به نحوی است که تمام خانواده بر روی آن سوار شوند و بعد از حرکت سرعت و بالا و پریدن بر روی آب لذت ببرند. این یک سواری پر فراز نشیب است. حتما قبل از سوار شدن جلیقه‌ی نجات را بپوشید!

قایق موزی در تور بالی