چطور به مالزی سفر کنیم؟
میخواهید با تور مالزی به مالزی سفر کنید؟ خوشبختانه مالزی کشوری است که براحتی میتوان به آنجا سفر کرد. قوانین صدور ویزای کشور مالزی سفر به این کشور را بسیار ساده کرده است، تنها کافیست تصمیم بگیرید. این کشور برای اکثریت کشورها، نیاز به صدور ویزا جهت ورود به مالزی را حذف کرده و بسته به کشور صادر کننده ی پاسپورت، مسافران مالزی میتوانند بین ۱۴ تا ۹۰ روز بدون نیاز به ویزا در این کشور اقامت داشته باشند. برای مثال با در دست داشتن پاسپورت ایرانی با حداقل اعتبار ۷ ماه، میتوانید به مدت ۱۴ روز در مالزی بمانید. چطور به مالزی سفر کنیم؟

چطور به مالزی سفر کنیم؟

چطور به مالزی سفر کنیم؟

برای سفر به مالزی راه های مختلفی وجود دارد، که ساده ترین آنها از طریق خرید تور مالزی و سفر هوایی به این کشور است. فرودگاه های بین المللی کشور مالزی مقصد خطوط هوایی بین المللی بسیاری است. برای سفر به مالزی از ایران میتوانید از بین گزینه های مختلفی انتخاب کنید. ساده ترین مسیر، مسیرهای مستقیم هوایی هستند که مبدا آنها فرودگاه بین المللی امام خمینی و مقصدشان فرودگاه بین المللی کوالالامپور است.

از جمله خطوط هوایی که در مسیر مستقیم میان تهران و کوالالامپور پرواز میکنند میتوان به شرکت هواپیمایی ماهان و شرکت هواپیمایی ایرآسیا اشاره کرد.
شرکت های هواپیمایی دیگری نیز وجود دارند که پروازهایی میان فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی کوالالامپور را انجام دهند، با این تفاوت که در میان راه یک توقف یا بیشتر دارند. بطور مثال شرکت هواپیمایی امارات با یک توقف در فرودگاه بین المللی شهر دبی، پرواز میان تهران و کوالالامپور را انجام میدهد.
در زیر لیست شرکت های هواپیمایی را میبینید که در مسیر تهران-کوالالامپور فعالیت میکنند.چطور به مالزی سفر کنیم؟

چطور به مالزی سفر کنیم؟
• شرکت های هواپیمایی با پرواز مستقیم
o ماهان
o ایرآسیا
• شرکت های هواپیمایی با یک توقف
o تای ایرویز
o اتحاد ایرویز
o عمان ایر
o قطر ایرویز
o امارات ایرلاین
o سریلانکن ایرلانز
o …
• شرکت های هواپیمایی با بیش از یک توقف در مسیر
o اتحاد ایرویز
o عمان ایر
o سریلانکن ایرلانز
o قطر ایرویز
o چاینا ساترن ایرلاینز
o …
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور مالزی و خطوط هوایی با کارشناسان ما در آژانس گردشگری سفری دیگر با شماره ۸۸۸۵۱۰۸۰ در تماس باشید. همکاران ما آمادده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.

چطور به مالزی سفر کنیم؟