وقت سفارت اسپانیا

سفر به کشور های مختلف با ویژگی های اقلیمی خاص دارای جذابیت ها و فرصت های استثنایی برای تجارت، تحصیل و یا گردشگری می باشد. با درخواست وقت سفارت اسپانیا می توانید بهترین سفر عمر خود را رقم بزنید

آشنایی با اسپانیا

کشور زیبای اسپانیا واقع در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا می باشد و موقعیت جغرافیایی آن از جنوب و شرق به دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرقی با کشور فرانسه و آندورا و بیسکای، و از قسمت های غرب و شمال غربی با کشور پرتغال و اقیانوس اطلس محدود می گردد و جزایر بسیاری همچون جزایر قناری و جزایر بالئاری را دارا می باشد. پایتخت اسپانیا مادرید بوده و این کشور از لحاظ وسعت پنجاه و دومین کشور جهان می باشد و با تولید ناخالص داخلی بالا از کشورهای پیشرو و مدرن در زمینه تجارت و اقتصاد محسوب می شود و در رتبه ۱۹ اقتصاد جهانی است. سفر به کشور اسپانیا در شمار پرتردد ترین سفر ها بوده و به دلایل بسیاری درخواست وقت سفارت اسپانیا از سوی افراد مختلف در جهان صورت می پذیرد. که از جمله آنها می توان به فرصت های تجاری، دیدار از خانواده، گردشگری، پزشکی و رفت و آمد آسان به سایر کشور های اروپایی را ذکر نمود.

آشنایی با اسپانیا

آشنایی با اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

اسپانیا دارای جاذبه های گردشگری بسیاری اعم از اماکن تاریخی، مناظر زیبا، فستیوال های عجیب، غذاهای خوشمزه، فوتبال ال کلاسیکو و بسیاری جاذبه های گردشگری زیبا می باشد که با درخواست وقت سفارت اسپانیا می توانید از دیدن این زیبایی های منحصر به فرد لذت ببرید. از جمله جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا موارد زیر می باشد:

مناظر زیبای جزایر قناری-موزه دلپرادو-موزه اسپانیا-شهر بارسلون-موزه پیکاسو-کوه نوردی و صخره نوردی-پارک آبی اسپانیا-قصر سلطنتی مادرید-گاو بازی در پامپلونا-شهر ساحلی لاکچونا-قنات سگویا-شهر کوئنکا-جزیره ایبیزا-کلیسای فامیلیا-کاخ ال اسکوریال-مسجد کوردوبا-مسجد الحمرا و … می باشد

برگزاری جشن های گاو بازی در ماه ژوئن و سواحل زیبای مدیترانه ای که در اکثر سال از آب و هوای مطلوب و آفتابی برخوردار است مناسب برای گردشگرانی است که از برنزه شدن و بازی های مهیج و هیجان انگیز لذت می برند.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

دلایل تعیین وقت سفارت اسپانیا

کشور اسپانیا علاوه بر جاذبه های گردشگری بسیار دارای فرصت های کاری، تجاری، تحصیلی و اقامتی می باشد و بنابراین بر این دلایل مهم درخواست وقت سفارت اسپانیا صورت می پذیرد و ویزای اسپانیا صورت می پذیرد.

ویزای تجاری: اقتصاد اسپانیا دارای تولید داخلی بالا، روابط بین المللی عالی با کشور های اروپایی، فرصت های سرمایه گذاری بسیاری بوده و تاجران و سرمایه گذران برای دریافت ویزای تجاری آن درخواست وقت سفارت اسپانیا می دهند

-ویزای گردشگری: طبق تحقیقات انجام شده اسپانیا با دارا بودن امکانات رفاهی فراوان از جمله کشور های مناسب برای زندگی و گردشگری می باشد

با درخواست وقت سفارت اسپانیا می توانید نسبت به دریافت ویزای دیداری، ویزای ترانزیت، ویزای ترانزیت دریایی، ویزای توریستی، ویزای کاری و ویزای تجاری آن اقدام نموده و از فرصت های استثنایی و فراوان کشور اسپانیا بهره مند شوید.

درخواست وقت سفارت اسپانیا نیازمند یک روند مشخص و تعیین شده از سوی سفارت اسپانیا می باشد که با فراهم آوردن شرایط و مدارک لازم می توانید نسبت به ویزای اسپانیا اقدام نمایید.

دلایل تعیین وقت سفارت اسپانیا

دلایل تعیین وقت سفارت اسپانیا

چگونه درخواست وقت اسپانیا بدهیم

برای ورود به هر کشوری نیازمند دریافت ویزا بوده و باید آن را در یک روند مشخص و ارائه مدارک لازم انجام دهید. قبل از هر چیز برای دریافت ویزا باید نسبت به دریافت وقت سفارت اسپانیا اقدام نمایید. جهت دریافت وقت می توانید به صورت حضوری به سفارت اسپانیا در تهران مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین درخواست وقت کنید. درخواست وقت سفارت اسپانیا با تکمیل فرم درخواست و ارائه مدارک خواسته شده صورت می پذیرد. بعد از درخواست وقت سفارت اسپانیا باید منتظر بمانید تا تاریخ و زمان وقت سفارت اسپانیا برای شما مشخص گشته و شما با در دست داشتن مدارک به صورت حضوری در سفارت اسپانیا به تکمیل باقی مراحل از جمله انگشت نگاری و مصاحبه بپردازید. لازم به ذکر است انجام مصاحبه بعد از واریز هزینه ویزا که بر طبق نوع و هدف سفر متفاوت می باشد صورت می پذیرد. بعد از درخواست وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا باید نسبت به درخواست شینگن اسپانیا اقدام نمایید. توجه به نکات مهم مربوط به درخواست وقت سفارت اسپانیا و ارائه مدارک خواسته شده ضروری بوده و با تکمیل آن می توانید یک روند موفقیت آمیز را برای دریافت ویزای اسپانیا طی کنید.

سفارت اسپانیا در تهران به آدرس خیابان کلاه دوز، سه راه نشاط، ابتدای کوچه اخلاقی، پلاک ۴، واحد ۱ و طبقه اول می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه درخواست وقت سفارت اسپانیا می توانید به سایت سفارت اسپانیا مراجعه نمایید. لازم به ذکر است درخواست وقت سفارت اسپانیا به هیچ وجه از طریق تلفن صورت نمی پذیرد.

چگونه درخواست وقت اسپانیا بدهیم

چگونه درخواست وقت اسپانیا بدهیم

مدارک لازم جهت درخواست وقت سفارت اسپانیا

از جمله مدارک لازم جهت درخواست ویزا و ارائه به سفارت اسپانیا موارد زیر می باشد:

-فرم درخواست ویزا به صورت کامل و خوانا

-پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ برگه سفید

-۳ قطعه عکس رنگی و جدید برای ویزا و ۱ قطعه برای ویزای شینگن

-گواهی اشتغال به کار، اشتغال به تحصیل

-دعوت نامه در صورت وجود

-گواهی ۶ ماه آخر حساب بانکی و تمکن مالی

-مدارک تحصیلی، کارت بازرگانی و سند مالکیت (بسته به نوع سفر)

-بیمه مسافرتی

-رزرو هتل و بلیط هواپیما

مدارک نام برده شده مدارک کلی و عام جهت دریافت انواع ویزا بوده و جهت اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به سایت سفارت اسپانیا مراجعه نمایید.

مدارک لازم جهت درخواست وقت سفارت اسپانیا

مدارک لازم جهت درخواست وقت سفارت اسپانیا

نکات مهم در هنگام درخواست وقت اسپانیا

توجه به نکات مهمی که در درخواست وقت سفارت اسپانیا تاثیر گذار می باشند بسیار مهم و مفید فایده می باشد.

-تمامی مدارک ارائه شده به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

-در صورت نقص مدارک درخواست شما رد خواهد شد.

-در زمان و تاریخ مشخص در سفارت حضور داشته باشید.

-با دقت و در نهایت صداقت به سوالات مصاحبه پاسخ دهید.

-هدف از سفر و نوع آن را شرح دهید.

-بعد از اطمینان از دریافت ویزا نسبت به تهیه بلیط هواپیما اقدام کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

-حضور شخص متقاضی در سفارت الزامی می باشد.

-هر فرد باید به صورت جداگانه درخواست وقت سفارت اسپانیا بدهد.

-هزینه ویزا با توجه به نوع ویزا متفاوت بوده و باید به یورو پرداخته شود.

-حداقل ۳ – ۴ ماه قبل از تاریخ مشخص شده سفر دلخواهتان درخواست وقت دهید.

-ارائه کلیه مدارک به معنای تضمین حتمی دریافت ویزا نمی باشد.

مدت زمان دریافت ویزای شینگن با درخواست وقت سفارت اسپانیا

از آنجا که کشور اسپانیا عضو پیمان شینگن و اتحادیه اروپا می باشد لذا جهت ورود به این کشور نیازمند دریافت ویزای شینگن می باشید و باید فرم درخواست شینگن اسپانیا را نیز پر کنید. مدت زمان دریافت ویزا از زمان درخواست وقت سفارت اسپانیا متفاوت بوده و بسته به نوع سفر شما دارد. ولی طبق یک روال کلی بررسی مدارک توسط سفارت و تعیین وقت یک زمان ۳ هفته ای تا ۱ ماهه را طی می کند. بنابراین اگر می خواهید در زمان دلخواه خود به اسپانیا سفر کنید مراحل مربوط به درخواست ویزا را از ۲ ماه و حداکثر ۳ ماه قبل در نظر بگیرید.

مدت زمان دریافت ویزای شینگن با درخواست وقت سفارت اسپانیا

مدت زمان دریافت ویزای شینگن با درخواست وقت سفارت اسپانیا

چگونه به اسپانیا سفر کنیم

بعد از درخواست وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا توجه به چگونه سفر کردن، ایرلاین های پروازی و موارد مربوط به نحوه ترانزیت بسیار اهمیت دارد. برای سفر به اسپانیا می توانید از ایرلاین های پرواز مستقیم و یا با یک توقف در کشور واسطه به اسپانیا سفر کنید

ایرلاین های پرواز مستقیم به اسپانیا: ایرلاین ماهان هفته ای دو بار پرواز مستقیم از تهران به سمت بارسلونا دارد

ایرلاین های غیر مستقیم سفر به اسپانیا: هواپیمایی لوفتهانزا، بریتیش ایرویز، ایرفرانس، ترکیش، اتریشی، الیتالیا، کی ال ام از شهر های تهران، اصفهان، شیراز و اهواز صورت می پذیرد.

از جمله نکات مهم در سفر به اسپانیا موارد زیر می باشد

-جهت پرواز با ایرلاین ها ۲ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید

-همراه داشتن مدارک شناسایی و پاسپورت الزامی می باشد

-بلیط هواپیمای شما قابل انتقال به غیر نمی باشد.

چگونه به اسپانیا سفر کنیم

چگونه به اسپانیا سفر کنیم

با درخواست وقت اسپانیا سفری لذت بخش را برای خود رقم بزنید

با درخواست وقت سفارت اسپانیا می توانید نسبت به دریافت وقت سفارت اسپانیا اقدام نموده و از فرصت های بی نظیر اقتصادی و مناظر بی نظیر اسپانیا بهره مند گردید. کشور اسپانیا دارای جاذبه های گردشگری بسیار، غذاهای خوشمزه، فستیوال های مهیج و عجیب و غریب، فوتبال ال کلاسیکو، مناظر آفتابی منحصر به فردی برای سلیقه تمام افراد می باشد. سفر به اسپانیا یک سفر استثنایی در زندگی شما خواهد شد و می توانید با سفر به این کشور از امکانات رفاهی فراوان، جاذبه های توریستی و مزایای اقامتی آن بهره مند گشته و با سرمایه گذاری در بخش های مختلف تجاری کسب و کار خود را در سطح بین الملل گسترش دهید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا و تور اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱