راهنمای سفر به برزیل

برزیل یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است و از کشورهای مهم دنیا و بزرگ ترین کشور آمریکای جنوبی محسوب می شود. این کشور سالانه گردشگران زیادی را به آنجا می کشاند. اکثر کسانی که قصد سفر به برزیل را دارند می خواهند در فستیوال ها و کارناوال ها شرکت کنند یا به گشت و گذار در طبیعت بکر این کشور بپردازند. دیدنی های تاریخی و تفریحی هم در برزیل فراوان است و برای هر کسی با هر نوع سلیقه ای سفر به برزیل چیزی برای عرضه دارد و شما را نا امید نخواهد کرد.

درباره برزیل بدانید

برزیل بزرگ ترین کشور آمریکای جنوبی است. زبان رسمی برزیل پرتغالی می باشد. برزیل آب و هوای متنوعی دارد اما بخش وسیعی از آن را آب و هوای گرمسیری و جنگل های آمازون تشکیل می دهد. برزیل پنج نوع آب و هوا دارد. در مرکز برزیل آب و هوای گرمسیری و کوهستانی وجود دارد و در شمال شرقی آب و هوای نیمه خشک، در شمال آن آب و هوای استوایی و در جنوب برزیل آب و هوای معتدل وجود دارد. بنابراین سفر به برزیل به این معنا است که شما در معرض تنوع های طبیعی زیادی قرار خواهید داشت.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

هزینه های سفر به برزیل

اگر سفر به برزیل را با یک همسفر انجام دهید طبیعتا هزینه هایتان کاهش میابد. راهنمای سفر به برزیل در مجموع گران نمی باشد و با اندکی صرفه جویی می توانید به راحتی هزینه های سفر به برزیل را متحمل شوید. همچنین همانند هر کجای دیگر، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کاهش هزینه های سفر به برزیل بهتر است در هاستل اقامت کنید و وعده های غذاییتان را ترجیحا خودتان بپزید یا در رستوران های گران قیمت نخورید. فصل زمستان برای سفر به برزیل مناسب نیست زیرا برزیل شلوغ می شود و مردم به خاطر فرار از سرمای زمستان تصمیم به سفر به برزیل می گیرند. بنابراین در این فصل قیمت ها کمی بالاتر از فصول دیگر می باشد. بهتر است سفر به برزیل را به فصول دیگر موکول کنید.

سفر به برزیل و بازدید از آبشار ایگواسو

کسانی که قصد سفر به برزیل را دارند آبشارهای دیدنی این کشور را اولویت سفر خود قرار دهند. این آبشار شگفت انگیز در مرز بین برزیل و آرژانتین قرار دارد و کسانی که قصد سفر به برزیل را دارند حتما از آن دیدن می کنند. طول این آبشار از نیاگارا هم بلندتر بوده و در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. عرض این آبشار دو برابر نیاگارا می باشد. این آبشار دو قسمت مجزا دارد و هر بخش آن صدها آبشار کوچک تر دارد. آب هایی که از این آبشار به پایین می ریزد نهایتا به درون دره ای عمیق سرازیر خواهند شد. این آبشار در پارک ملی ایگواسو قرار دارد و هم از طرف آرژانتین و هم برزیل قابل دسترسی می باشد. در این پارک ملی دیدنی های بسیار زیاد دیگری اعم از انواع گیاهان و پرندگان هم به چشم می خورد. در سال ۲۰۱۱ آبشار ایگواسو به عنوان یکی از هفت عجایب جهان انتخاب شد.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

جنگل های آمازون

طبیعت برزیل همیشه شما را شگفت زده خواهد کرد. بی شک نام آمازون را تا کنون شنیده اید و افراد زیادی صرفا به خاطر آمازون قصد سفر به برزیل را دارند. آمازون یکی از معروف ترین جنگل های دنیا می باشد. برای دسترسی به جنگل های آمازون بهتر است ابتدا به ایالت آمازوناس بروید و از آنجا به شهر جنگلی مانائوس سفر کنید. در این منطقه تورهای زیادی به آمازون برگزار می شود. برخی از این تورها شما را به تماشای قبیله های بومی آمازون هم می برند. در آمازون ۵۰ درصد از تنوع زیستی دنیا را می توانید بیابید. در پارک ملی آمازون می توانید انواع تفریحات همچون قایق سواری و تماشای پرندگان را انجام دهید. فراموش نکنید که خود شهر مانائوس هم دیدنی های بسیاری دارد. در بازار شهری مانائوس می توانید انواع غذاهای محلی و سوغاتی ها را بیابید. این بازار دقیقا در کنار رود نگرو واقع شده است و مساحت آن بیش از ۱۲ هزار متر مربع می باشد.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

شهر اورو پرتو

شهر اورو پرتو یکی از دیدنی های مهم برزیل محسوب می شود. این شهر که زمانی در استعمار بود به معنای طلای سیاه می باشد و در قرن ۱۷ تاسیس شده است. معماری این شهر به سبک پرتغال است و کلیساهای آن متعلق به قرن ۱۸ و ۱۹ بوده و با طلا تزیین شده اند. این شهر در ایالت میانایس گرایس قرار دارد. معدن چیان و مهاجران زیادی در گذشته در این شهر در جست و جوی طلا بوده اند. همه ساله میلیون ها نفر از اورو پرتو بازدید می کنند و عمده اقتصاد این شهر را گردشگری تشکیل می دهد. همچنین فستیوال ها و کارناوال های زیادی در فصل های مختلف در این شهر به چشم می خورد. آب و هوای اورو پرتو مانند دیگر نقاط برزیل گرمسیری می باشد و در زمستان بارندگی زیادی دارد.

جزایر فرناندو د نورونها

سفر به برزیل بدون بازدید از جزایر آن کامل نمی باشد. فرناندو د نورنها مجمع الجزایری در شمال شرقی برزیل است. سواحل شفاف و زیبای آن و مناظر بکر و حیات وحش این جزایر سالانه گردشگران زیادی را به آن جا می کشاند. این مجمع الجزیره متشکل از ۲۱ جزیره است و جمعیت آن بسیار کم است. غواصان زیادی به خاطر آب های زلال و شفاف این سواحل به برزیل سفر می کنند. دلفین های زیادی در آب های این جزایر به چشم می خورد که همین باعث جذاب شدن این بخش از سفر به برزیل برای گردشگران می شود. آثار معماری و تاریخی زیادی در این جزایر به چشم می خورد که بخشی از میراث جهانی یونسکو هستند. گردشگران می توانند با کشتی یا با هواپیما خود را به این جزیره برسانند البته سفر با کشتی به مراتب جذاب تر است.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

موزه مار

سفر به برزیل بدون بازدید از موزه ها و گالری های آن کامل نیست. موزه مار در زبان پرتغالی به معنای دریا است. در این موزه طراحی زیبایی از سه دوره تاریخی مختلف را می توان دید. در طبقه بالای این موزه می توانید مناظر خلیج گوآنابارا، پل بزرگ نیتروی و میدان پراکاموا که بازسازی شده را ببینید. در موزه مار همچنین نمایشگاه های هنری زیادی برگزار می شود و در تابستان ها احتمال اینکه شاهد فستیوال موسیقی و فیلم باشید هم زیاد است. همچنین بازدید از این موزه سه شنبه ها رایگان می باشد.

پارک دئودورو

در این پارک زمانی بازی های المپیک برگزار می شده است. این پارک را به منظور قایقرانی، دوچرخه سواری و دیگر رخدادهای ورزشی ساخته اند. اکنون اغلب گردشگران برای آفتاب گرفتن و تماشای مناظر زیبای اطراف و شنا در استخر بزرگ آن به پارک دئودورو می روند.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

کتابخانه سلطنتی پرتغال

بخش مهمی از سفر به برزیل را بازدید از بناهای پرتغالی تشکیل می دهد. اگر می خواهید از هیاهوی شهری دور باشید به کتابخانه سلطنتی پرتغال بروید. این کتابخانه در سال ۱۸۸۷ تاسیس شده و در آن نسخه هایی از ادبیات پرتغال مربوط به قرن ۱۶ را می توان یافت. فراموش نکنید که بازدید از این کتابخانه در آخر هفته ها ممکن نیست و در روزهای عادی بازدید از آن رایگان است. سعی کنید از دیدنی های رایگان سفر به برزیل جا نمانید.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

منطقه ساحلی ترینیداد

چیزی که در سفر به برزیل بیش از همه به چشم می خورد سواحل زیبای آن است. منطقه ساحلی ترینیداد در بیرون شهر پاراتی قرار دارد. اگر می خواهید با جمعیت کمتری مواجه شوید بهتر است وسط هفته به این منطقه سفر کنید زیرا آخر هفته ها مملو از جمعیت می شود. در این منطقه جنگل های زیبای آتلانتیک را فراموش نکنید زیرا شنا کردن در آب های این جنگل ها بسیار لذت بخش می باشد. برای رفتن به ترینیداد ابتدا به شهر پاراتی بروید و از آنجا با ماشین به ترینیداد بیایید که مجموعا چهل دقیقه طول خواهد کشید.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

منطقه پتروپلیس

منطقه پتروپلیس به خاطر مناظر کوهستانی و آبشارهای زیبایش معروف است. در این منطقه قصری وجود دارد که متعلق به امپراطور پیشین برزیل می باشد. پل ها و پارک های زیادی در این منطقه وجود دارد و اغلب گردشگران برای گذراندن یک آخر هفته آرام و دنج به اینجا سفر می کنند. شهر پتروپلیس حدودا یک ساعت با ریودژنیرو فاصله دارد. موزه پتروپلیس از دیدنی های مهم این شهر در سفر به برزیل می باشد. با قدم زدن در خیابان های این شهر کاخ ها و قصر های قدیمی زیادی را می بینید که زمانی متعلق به پادشاهان برزیل بوده است. هتل ها و رستوران های متنوع و زیبایی در مرکز این شهر وجود دارند که اکثرا در نزدیکی نقاط دیدنی شهر هستند.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

ایلادو ماراژا

جزیره ایلادو ماراژا یکی از جاذبه های دیدنی برزیل می باشد. این جزیره در شمال برزیل بوده و ابعاد آن در حد کشور سوئیس است. این جزیره را به عنوان بزرگ ترین جزیره رودخانه ای دنیا می شناسند، که در وسط یک رودخانه عظیم قرار گرفته است. تنوع زیستی این جزیره هر گردشگری را وادار به حیرت زده می کند. در سفر به برزیل حتما از این جزیره دیدن کنید. در این جزیره به جای اسب از بوفالو استفاده می شود و در جشنواره های مختلف از بوفالو استفاده می کنند. همچنین پلیس ها هم از بوفالو برای حمل و نقل در جزیره استفاده می کنند که تماشای آن بسیار جالب است.

جزیره آلتر دوشو

بخش مهمی از سفر به برزیل بازدید از جزیره های حیرت انگیز این کشور است. جزیره آلتر دوشو در کنار یک رودخانه زیبا قرار دارد و به جزیره عشق معروف است. شما می توانید از این جزیره با استفاده از کشتی های گردشگری به سواحل آن بروید و سپس در کافه های ساحلی که صندلی های آن درون آب هستند از غذاهای محلی آن لذت ببرید.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

کارناوال ریو

برزیل کشور کارناوال ها و فستیوال ها است. بسیاری از گردشگران به خاطر کارناوال ها و فستیوال های آن تصمیم به سفر به برزیل می گیرند. تقریبا هر موقع از سال و در هر گوشه از این کشور کارناوال هایی وجود دارد. مهم ترین و شناخته شده ترین فستیوال این کشور کارناوال ریو دو ژانیرو می باشد. کارناوال ریو چیزی در حدود دو میلیون نفر را به آنجا می کشاند که این فستیوال ۴ روز به طول می انجامد و نیم میلیون گردشگر خارجی به خاطر این فستیوال تصمیم به سفر به برزیل می گیرند و در آن شرکت می کنند. این کارناوال در همه جای شهر ریو به چشم می خورد و همه مردم در آن شرکت می کنند.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

شهر سالوادور

سالوادو اولین شهر برزیل است و در سفر به برزیل حتما به آن جا بروید زیرا پایتخت فرهنگی برزیل محسوب می شود. این شهر در شمال شرقی برزیل قرار دارد. فضای شهر آرام است و بناهای زیبایی در آن به چشم می خورد. سالوادور سومین شهر پر جمعیت برزیل است. بازار سنتی سالوادور محل فروش صنایع دستی و تماشای فرهنگ محلی سالوادور است. د سانتیو آنتونیو دا بارا یک فانوس دریایی قدیمی در این شهر می باشد که در سال ۱۶۹۸ تاسیس شده است. یکی از مهم ترین بخش های سفر به برزیل و خصوصا سالوادور بازدید از سواحل زیبای آن است. پارک آبائته یک پارک آبی و محافظت شده است که به خاطر شن های طلایی اش معروف است. در سواحل سالوادور می توانید به تفریحاتی چون قایق سواری و غواصی بپردازید.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

شهر سائو پائولو

سائو پائولو شهر بزرگ و شلوغی است و شاید خیلی از گردشگران در سفر به برزیل ترجیح بدهند که به آنجا سفر نکنند. اما بهتر است تجدید نظر کنید زیرا در کنار شلوغی های آن، دیدنی های زیبایی هم در این شهر به چشم می خورد. جمعیت این شهر ۲۰ میلیون نفر است و تنوع بومی آن زیاد است زیرا مردمانی از سراسر دنیا در آن زندگی می کنند.

راهنمای سفر به برزیل | اخذ ویزای برزیل | تور برزیل 88851080-021

بهترین فصل سفر به سائو پائولو بهار و پاییز است. بر خلاف اغلب نقاط برزیل، زمستان های این شهر کمی سرد می باشد. موزه هنر سائو پائولو در سال ۱۹۶۸ افتتاح شده است. در این موزه آثار هنرمندان معروفی چون ون گوگ، ماتیس، پیکاسو و رنوار به چشم می خورد. علاقمندان به موزه های هنری حتما در سفر به برزیل، این شهر را هم در نظر داشته باشند. علاقمندان به موسیقی سری به ژولیو پرست بزنند. این سالن قطعا یکی از بهترین سالن های کنسرت کلاسیک دنیا است و در داخل آن تعدادی کافه و رستوران زیبا وجود دارد.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط برزیل، ویزای برزیل و تور برزیل  ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱