جاذبه های گردشگری مالزی
با خرید تور مالزی، به دنیای بی پایانی از جاذبه ها وارد میشوید. جاذبه های گردشگری در این کشور متنوع اند. از هتل های کوالالامپور گرفته، تا مراکز خرید این شهر بزرگ، تا جزایر متعدد کشور مالزی و جاذبه های گردشگری بیشمار دیگری که در انتظارتان هستند.
بسته به این که کدام تور مالزی را خریداری میکنید، میتوانید برنامه ریزی ای متفاوت داشته باشید.

اگر تنها تور کوالالامپور مد نظر شماست، برای خرید و گردش آماده باشید. در ادامه به معرفی چند مرکز خرید و مرکز تفریحی،جاذبه های گردشگری مالزی و همچنین چند هتل معروف در کوالالامپور میپردازیم.

جاذبه های گردشگری مالزی

جاذبه های گردشگری مالزی

• هتل های کوالالامپور
از نظر تعداد و تنوع هتل های کوالالامپور، با طیف وسیعی از انتخاب ها روبرو هستید. هتل هایی با درجه های کیفیت مختلف آماده ی پذیرایی از شما هستند. هتل ها از درجه ی کیفی به هتل های ۱ تا ۳ ستاره، ۴ ستاره، و ۵ ستاره تقسیم میشوند.
از میان هتل های ۳ ستاره ی کوالالامپور میتوان به هتل سانی، هتل سندپایپر، هتل فلامینگو و … اشاره کرد. شماری از هتل های ۴ ستاره شهر کوالالامپور نیز عبارتند از هتل کنکورد، هتل فوراما، هتل دورست ریجنسی و هتل نووتل.

از بین هتل های ۵ ستاره نیز میتوان هتل های هیلتون، رویال چولان، گرند میلینیوم و هتل معروف شانگریلا را نام برد.
پیش از خرید تور مالزی خود از مکان و درجه ی هتل مد نظرتان اطمینان حاصل کنید. کارشناسان ما در آژانس سفری دیگر آماده ارائه ی هرگونه اطلاعات در مورد تور مالزی ، جاذبه های گردشگری مالزی و هتل های کوالالامپور به شما میباشند. با ما با شماره ی ۸۸۸۵۱۰۸۰ در تماس باشید.
• مراکز خرید کوالالامپور
اگر یکی از طرفداران خرید هستید، مقصد مناسب را انتخاب کرده اید. شهر کوالالامپور مملو از فروشگاه های مختلف برای سطوح درآمد مختلف است. از فروشگاه های لوکس مربوط به برندهای شناخته شده ی جهان گرفته تا فروشگاه هایی که به فروش اجناس محلی مالزی میپردازند. از این میان مراکز خرید معروف کوالالامپور را در زیر معرفی میکنیم.
۱– مرکز خرید بزرگ پاویلیون
مرکز خرید معروف پاویلیون کوالالامپور، نبش خیابان بوکیت بینتانگ واقع شده است. این مرکز خرید که در فاصله چند قدمی هتل های معروفی نظیر گرند میلنیوم، وستین و جی دبلیو ماریوت واقع شده، برندهای برتر صنعت مد جهان را در خود جای داده است. اگر بدنبال خرید از اینگونه برندها هستید، جمعی از برترین نام ها نظیر: مایکل کورس، گوچی، فندی، هرمس و نایک را میتوانید در این مجموعه بیابید.

۲– مرکز خرید Suria KLCC
این مرکز خرید دقیقاً در کنار برج های معروف پتروناس قرار گرفته است. مرکز خرید Suria KLCC در سال ۱۹۹۸ در شش طبقه افتتاح شد و دارای ۴۰۰ فروشگاه میباشد.

۳– ساختمان Berjaya Times Square
این ساختمان نیز در خیابان بوکیت بینتانگ قرار دارد. دارای دو برج دوقلوی ۴۸ طبقه، هتل، دفاتر اداری، مجتمع مسکونی، زمین بازی داخل سالن و مرکز خرید است. امکانات وسیعی در این ساختمان در نظر گرفته شده است من جمله: بانک، دستگاه خودپرداز پول، داروخانه، پارکینگ، فروشگاه های مختلف و غیره.

۴- خیابان پتالینگ
در مورد تعدادی از فروشگاه های لوکس شهر کوالالامپور صحبت کردیم. اما از میان مسافران تور مالزی افرادی نیز پیدا میشوند که علاقه مند به اجناس محلی و گشت و گذار در میان بازارهای خیابانی و شب بازارها باشند. خیابان پتالینگ مقصد این افراد است. این خیابان در محله ی چینی ها واقع شده و حال و هوای چینی دارد. میتوانید در دکه های کنار خیابان انواع اجناس و خوراکی ها را بیابید. اما! مطمئن شوید توانایی های چانه زنی خود را همراه ببرید، چراکه فروشندگان قیمت ها را بسیار بیشتر از آنچه باید باشد ارائه میکنند.

جاذبه های گردشگری مالزی
• مراکز گردشگری و جاذبه های گردشگری مالزی
در شهر زنده و پر جنب و جوش کوالالامپور هیچ گاه حوصله تان سر نخواهد رفت. شما با انتخاب هایی متنوع احاطه شده اید. در این شهر تفریحات مختلف برای دوستداران طبیعت، تاریخ، حیوانات، بازی های آبی، خوش خوراک ها و دیگر سرگرمی ها در نظر گرفته شده اند. در زیر به معرفی برخی از این مراکز میپردازیم.
۱- بلندی های گنتینگ
۲- باغ پرندگان
۳- میدان مردکا
۴- ساختمان سلطان عبدالصمد
۵- محله ی چینی ها
۶- موزه هنرهای اسلامی
۷- پارک آبی سانوِی
۸- غارهای باتو
۹- …

تورهای ترکیبی مالزی و جاذبه های گردشگری
شاید دوست داشته باشید چیزی بیش از کوالالامپور و جاذبه های گردشگری مالزی را تجربه کنید. در اینصورت پیشنهاد ما به شما تورهای ترکیبی مالزی است. میتوانید از میان تور ترکیبی کوالالامپور-لنگکاوی، تور ترکیبی کوالالامپور-پینانگ، تور ترکیبی کوالالامپور-سنگاپور و تور ترکیبی کوالالامپور-بالی یکی را انتخاب کنید.

با انتخاب هر کدام از گزینه های ذکر شده، با تفریحاتی متفاوت روبرو خواهید بود. در تمامی تورهای ترکیبی مالزی خود میتوانید در ساحل قدم بزنید، بازی های آبی را امتحان کنید، از غذا خوردن در کنار ساحل یا در خیابان لذت ببرید و باز هم خرید کنید!

جاذبه های گردشگری مالزی
چه جزایر زیبای لنگکاوی و پینانگ را انتخاب کنید و چه سنگاپور پیشرفته را برگزینید. برای رفتن به سنگاپور و بالی ویزای مجزای هر کشور برای شما تهیه میشود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور مالزی یا در مورد تورهای ترکیبی مالزی با شماره ی ۸۸۸۵۱۰۸۰ با ما تماس بگیرید.